Акумуляторна батарея PowerPlant 12.8V 200Ah, LFP12200B (NV820634) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 268009
Уточнити наявність
PowerPlant
PowerPlant
Напруга: 12.8 В; Місткість: 200 Ач; Діапазон робочих температур: -20 ~ +65; Розміри: 490 x 230 x 220 мм; Вага: 20 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 200 ах
Розміри: 490 x 230 x 220 мм
Вага: 20 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Напруга: 25.6 В; Місткість: 100 Ач; Максимальний струм заряду: 100 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Ресурс: 3500 циклів; Діапазон робочих температур: -20 ~ +55; Розміри: 522 х 240...
Весь переглянутий товар - 1 шт