Джерело безперебійного живлення Powercom SNT-2000 (SNT.2000IEC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288973
Є на складі
Powercom
Powercom
Призначення: для серверних стійок, для мережевого обладнання; Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: безперервної дії (on line); Тип виконання: класичний, що монтується в стійку; Потужність, Вт: 2000 Вт; Потужність, ВА: 2000 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 120-300 В; Акумуляторна батарея: вбудована;
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Призначення: для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип продукту: Довге діє з правильним синусоїдним
Тип архітектури: безперервна дія (онлайн)
Тип продуктивності: встановлений у стійці, класичний
Power, VA: 2000 V*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Вхідна напруга: 120-300 V
Акумулятор: побудований -in
Кількість акумулятора: 6
Побудований -в акумуляторі: 12В / 7Ah x 6
Кількість розетків: 1 X IEC 320 C19, 8 X IEC 320 C13
Час переходу до акумулятора, MS: 0
Інтерфейс з'єднання: RS-232, USB, SmartSlot
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 428 x 635 x 84 мм
Маса, кг: 28,5 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...