Джерело безперебійного живлення Eaton 5E1200UD 1200VA (5E1200UD) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 289006
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип виробу: резервні з апроксимованою синусоїдою; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 660 Вт; Потужність, ВА: 1200 В * А; Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда; Вхідна напруга: 140-300 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Кількість...
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Мета: Для мережевого обладнання для домашнього ПК
Тип продукту: резервувати з наближеною синусоїдальною
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 660 Вт
Влада, va: 1200 v*a
Форма напруги виходу: наближена (крок) синусоїд
Вхідна напруга: 140-300 V
Акумулятор: побудований -in
Кількість розетків: 4 х Шуко
Інтерфейс з'єднання: USB
РК -дисплей: без дисплея
Розмір, мм (shhhhv): 330 x 180 x 133
Маса, кг: 8,4 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне, бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Максимальний вхідний опір: 12...