Gembird WM-120ST-01 (VESA900х600) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 323978
Уточнити наявність
GEMBIRD
GEMBIRD
Вид кронштейна: поворотно-похилий; Діагональ, що рекомендується: 60" - 120"; Максимальний стандарт VESA: 900 х 600 мм; Стандарти VESA: 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 800x400 мм, 8 Допустиме навантаження: 120 кг; Відстань від стіни: 75 – 703 мм; Кут нахилу: +5/-15 °; Кут повороту: + 60 / - 60 °; Колір: чорний; Тип кріплення: настінне
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Кронштейн для телевізора з двома кріпленнями. Підтримує більшість 60-120-дюймових РК-телевізорів. VESA сумісний, макс. 600 мм х 900 мм. Дозволяє повертати до 120 градусів та нахиляти до 20 градусів. Відстань до стіни: 75-703 мм. Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання. Включає всі необхідні монтажні матеріали.
Вигляд кронштейна: поворотно-похилий
Рекомендована діагональ: 60" - 120"
Максимальний стандарт VESA: 900х600 мм
Стандарти VESA : 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 800x400 мм, 800 : 120 кг
Відстань від стіни: 75 - 703 мм
Кут нахилу: +5/-15°
Колір: чорний
Тип кріплення: настінний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 900х600
Максимальне навантаження більше 100 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип кронштейна: поворотні листи
Максимальний стандарт VESA: 900x600 мм
Стандарти VESA: 200x100 мм, 200x200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600x400 мм, 800x400 мм, 800x600 мм, 900x600 мм
Допустиме навантаження: 120 кг
Кут нахилу: +5/-15 °
Колір: Чорний
Тип кріплення: стіна
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Часті питання про Кріплення до телевізорів
🏆 Які Кріплення до телевізорів найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кріплення до телевізорів. Скільки коштують Кріплення до телевізорів?
💻 Де купити Кріплення до телевізорів у Львові?
🔥 Кріплення до телевізорів які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь