Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288991
Уточнити наявність
EnerGenie
EnerGenie
Призначення: для домашніх ПК, для побутової техніки, для котлів; Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: безперервної дії (on line); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 1800 Вт; Потужність, ВА: 2000 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 220 ± 25 %; Акумуляторна батарея: вбудована; Автон. робота при ма...
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Призначення: для побутової техніки, для котлів, для домашнього ПК
Тип продукту: Довге діє з правильним синусоїдним
Тип архітектури: безперервна дія (онлайн)
Тип виконання: класичний
Сила, Вт: 1800 Вт
Power, VA: 2000 V*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Вхідна напруга: 220 В ± 25 %
Акумулятор: побудований -in
Авто. Робота в Mac навантаження: 8 - 20 хв
Кількість акумулятора: 6
Побудований -в акумуляторі: 12В / 7Ah x 6
Кількість розетків: 4 X IEC 320 C13, 2 X Schuko
Додатковий фільтр: RJ-11, RJ-45
Час переходу до акумулятора, MS: 0
Інтерфейс з'єднання: RS-232, USB, SmartSlot
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 191 x 419 x 335 мм
Маса, кг: 23,1 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж