Джерело безперебійного живлення Powercom IMP-3000AP Schuko (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288992
Уточнити наявність
Powercom
Powercom
Призначення: для домашніх ПК, для відеоспостереження, для побутової техніки; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 1800 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда; Вхідна напруга: 165-300 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Кількість АКБ: 3; Вбудована батарея: 12V/9 AH x 3
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Призначення: для побутової техніки, для відеоспостереження, для домашнього ПК
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Сила, Вт: 1800 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Форма напруги виходу: наближена (крок) синусоїд
Вхідна напруга: 165-300 V
Акумулятор: побудований -in
Кількість акумуляторів: 3
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах х 3
Кількість розетків: 2 х Шуко
Додатковий фільтр: RJ-45
Час переходу до акумулятора, MS: 2-4
РК -дисплей: без дисплея
Розмір, мм (shhhhv): 130 х 440 х 200 мм
Маса, кг: 22,1 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...