Телевізор Philips 65OLED770/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 350709
Уточнити наявність
Philips 65OLED770/12 (UA)
Philips 65OLED770/12 (UA)
Philips 65OLED770/12 (UA)
Philips 65OLED770/12 (UA)
Philips
Philips
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ, дюйм: 65
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Тип матриці: OLED
Частота, Гц: 120
Підтримка HDR: HDR10+, Dolby Vision, HLG
Тип підсвітки: Ambilight
Variable refresh rate (VRR): є
Операційна система: TITAN
Smart TV: TITAN
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 300х300)
Адаптивна синхронізація: AMD FreeSync Premium
Тип пульта управління: Багатофункціональний пульт
Управління голосом: є
Wi-Fi: + (802.11ac)
Bluetooth: + (5,2)
AirPlay: є
USB: USB х 2
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Вихід на навушники: 1
Цифровий: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Загальна кількість HDMI: 4
Динаміки, Вт: 2x10
Технології покращення звучання: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS
Додатково: filmmaker mode, Alexa, ALLM, HGIG Mode
Колір: чорний
Розміри, мм: 1449x852x248
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...