Телевізор Philips 65MLED820/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358326
Є на складі
Philips 65MLED820/12 (UA)
Philips 65MLED820/12 (UA)
Philips 65MLED820/12 (UA)
Philips 65MLED820/12 (UA)
Philips
Philips
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1446x841x66 / Габарити з підставкою, мм: 1446x858x280 / Вага: 15,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 65"
Роздільна здатність: 3840×2160 (4K UHD)
Формат екрану: 16/9 (широкоекранний)
Підсвітка: MiniLED, Direct LED
Тип дисплея: QD-OLED
Частота оновлення: 60 Гц
HDR: є (HDR, HLG, Calman calibration)
Технологія інтерполяції: Perfect Motion Rate (PMR)
Процесор зображення: P5 Perfect Picture
Аудіосистема: 2.0, потужність 40 Вт
Аудіоефекти: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS X
Smart TV: є
Операційна система: Titan
Особливості: VRR, підсвітка Ambilight
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi, Bluetooth 5.2, AirPlay 2
Тюнери: DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
Керування: голосом (через смартфон)
Функції: телетекст, HbbTV, HDMI-CEC, таймер вимкнення, замок від дітей, ігровий режим
Вбудована пам'ять: 16 ГБ
Оперативна пам'ять: 3 ГБ
Кріплення VESA: 300×300
Енергоспоживання: 121 Вт (робочий режим), 0.3 Вт (очікування)
Клас енергоефективності: A
Колір рамки: чорний
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...