Блок живлення PCCooler YS1200(5-YS1200-G1FFBK1) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340355
Уточнити наявність
PCcooler
PCcooler
Бренд: PCCooler; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Мощність сумарна, Вт: 1200; Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 125; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 1200; +5V: 25; +3.3V: 25; +12V1: 100; -12V: 0,3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX, EPS
Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 125
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 1200
+5V: 25
+3.3V: 25
+12V1: 100
-12V: 0,3
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 6
SATA: 12
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 1x12V-2x6, 3x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): активна
Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS Gold
ККД (%): 90
Стандарт ATX12V: 3.1
Модульне підключення кабелів: є
Півпасивне охолодження: є
Розміри, мм: 86x150x160
Вентилятор, мм: 135
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: звичайний; Потужність (діапазон): 2300 Вт і більше; Потужність 2400 Вт; Кількість швидкостей: 2; Кількість температурних режимів: 3; Дифузор: немає; Іонізація: є;...