Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA3 (NGDP-PLT-1000-BK-EU) 1000W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340497
Уточнити наявність
Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA3 (NGDP-PLT-1000-BK-EU) 1000W (UA) 1stPlayer HA-1000BA3 (NGDP-PLT-1000-BK-EU) 1000W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
Форм-фактор: ATX; Потужність: 1000 Вт; +5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 83А; -12V: 0.3А; +5Vsb: 3A; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає; 8-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1000 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 83А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 3A
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 3
Molex: 1
Floppy: немає
ККД: 91.01%
PFC (Корекція коефіцієнта потужності): активний
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Platinum
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Наявність підсвітки: без підсвітки
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження через струм): є
OTP (захист від перегріву): є
SIP (захист від стрибків струму та напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1000 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 83А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 3A
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 3
Molex: 1
Floppy: немає
ККД: 91.01%
PFC (Power Factor Correction): активний
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
OTP (захист від перегріву): є
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Розмір: 200 х 195 х 65 мм; : для ноутбуків з діагоналлю екрана до 17"; Метод охолодження: пасивне; Матеріал корпусу: алюміній; Максимальне навантаження: 6 кг; Вага: 0.26 кг;...
Тип оперативної пам’яті: DDR4; Об'єм одного модуля: 16 ГБ; Кількість модулів у комплекті: 1; Частота пам'яті: 3200 МГц; Напруга потужності: 1,35 В; Схема CAWERS: 16-20-20; Стандарт...
Тип: саундбар; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 5.1; Інтерфейси: Bluetooth, USB; Роз'єми: USB, Optical; Потужність колонок, Вт: 1000 Вт; Колір: чорний;
Весь переглянутий товар - 55 шт