Блок живлення 1stPlayer HA-750BA4 (NGDP-GLD-750-BK-EU) 750W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340500
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer HA-750BA4 (NGDP-GLD-750-BK-EU) 750W (UA) 1stPlayer HA-750BA4 (NGDP-GLD-750-BK-EU) 750W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
Форм-фактор: ATX; Потужність: 750 Вт; +5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 62.5А; -12V: 0.3А; +5Vsb: 3A; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає; 8-pin CPU: немає
Ремонт
Форм-фактор: ATX
Потужність: 750 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 62.5А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 3A
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
Floppy: немає
ККД: 88.66%
PFC (Power Factor Correction): активний
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Gold
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 150х140х86 мм
+12V4: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Форм-фактор: ATX
Потужність: 750 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 62.5А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 3A
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
Floppy: немає
ККД: 88.66%
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 150х140х86 мм
+12V4: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...