Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 341306
Уточнити наявність
Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA) GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
; Потужність: 550 Вт; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Silver; Модуль PFC: активний; Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Silver
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність: 550 Вт
Модуль PFC: активний
Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: накладка; Совместимость с брендом: Apple; Совместимость с моделями: Apple iPad Pro 13" M4 2024; Діагональ: 13; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: тримач-рама;...
Новинка
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Air 10.9(2022), Apple iPad 11, Apple iPad 11" 2025; Діагональ: 10.9; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення:...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Pro 13"; Діагональ: 13; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка; Спосіб...
Весь переглянутий товар - 81 шт