Блок живлення 1stPlayer PS-550FK (FK-550-BK-EU) 550W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340504
Уточнити наявність
Блок живлення 1stPlayer PS-550FK (FK-550-BK-EU) 550W (UA) 1stPlayer PS-550FK (FK-550-BK-EU) 550W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
Форм-фактор: ATX; Потужність: 550 Вт; +5V: 15А; +3.3V: 15А; +12V1: 45А; -12V: 0.3А; +5Vsb: 2.5А; 4+4 pin CPU: 1; 4-pin CPU: немає; 8-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 550 Вт
+5V: 15А
+3.3V: 15А
+12V1: 45А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 2.5А
4+4 pin CPU: 1
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 4
Molex: 2
Floppy: немає
ККД: 85%
PFC (Power Factor Correction): активний
Модульне підключення: немає
Охолодження: 1х120 мм
Стандарт 80 Plus: немає
Рівень шуму: 27.5 дБ
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: 1.9 кг
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 550 Вт
+5V: 15А
+3.3V: 15А
+12V1: 45А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 2.5А
4+4 pin CPU: 1
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 4
Molex: 2
Floppy: немає
ККД: 85%
Модульне підключення: немає
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: 27.5 дБ
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: 1.9 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Процесор: Intel® Core™ 7 150U (10 ядер, 12 потоків, 1,20–5,40 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний...
Максимальна потужність, Вт: 1500 Вт; Стандарт: АТХ3.1; Роз'єми живлення: EPS12V / ATX 18+10 (28) pin - 1 шт.; CPU / PCI-E (8) pin - 9 шт.; SATA / MOLEX (6) pin - 6 шт.; USB Type-C - 1 шт.; Виведені роз'єми: Процесор 4+4...
Весь переглянутий товар - 46 шт