Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA3 White (NGDP-PLT-1000-WH-EU) 1000W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340498
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA3 White (NGDP-PLT-1000-WH-EU) 1000W (UA) 1stPlayer HA-1000BA3 White (NGDP-PLT-1000-WH-EU) 1000W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
Форм-фактор: ATX; Потужність: 1000 Вт; +5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 83А; -12V: 0.3А; +5Vsb: 3A; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає; 8-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1000 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 83А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 3A
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 3
Molex: 1
Floppy: немає
КПД: 91.01%
PFC (Power Factor Correction): активний
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Platinum
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: немає даних
Колір: білий
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Наявність підсвітки: без підсвітки
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження через струм): є
OTP (захист від перегріву): є
SIP (захист від стрибків струму та напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1000 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 83А
-12V: 0.3А
+5Vsb: 3A
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 3
Molex: 1
Floppy: немає
ККД: 91.01%
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: немає даних
Колір: білий
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
OTP (захист від перегріву): є
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...