Телевізор OzoneHD 40FSN93T2
Залишити відгук
Код товару: 307071
Уточнити наявність
Телевізор OzoneHD 40FSN93T2
OzoneHD 40FSN93T2
OzoneHD
OzoneHD
LED-телевізор / Діагональ 40" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200 Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 895x515x81 / Габарити з підставкою, мм: 895х555х200 / Вага: 8,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип матриці: VA
Екранна діагональ: 40 ''
Тип екрана: звичайний
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Частота недоліків екрана: 60 ​​Гц
Тип телевізійного процесора: Cortex A53
Оперативний об'єм: 1 Гб
Постійна пам’ять: 8 Гб
Тип Tyunner: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, аналог
USB: 2 шт.
Лан: Так
HDMI: 2 шт.
S/PDIF Вихід: Коаксіал
3,5 мм роз'єм: є
Smart-TV: Так
Wi-Fi: Так
Браузер: Так
Операційна система: Android TV
Версія ОС: Android 12
Відтворення медіа -файлів: AAC, AVI, H.264, H.265, JPG, MKV, MP3, MP4
Загальна звукова потужність: 20 Вт
Кількість динаміків: 2
Віддалений включений: Стандарт
Веса стінове кріплення: 200x100 мм
Споживання електроенергії: 66 Вт
Розміри з підставкою (vhshhg): 555 x 895 x 200 мм
Розміри без стенду (vhshhg): 515 x 895 x 81 мм
Розташування ніг: сторона
Вага без стенду: 8 кг
Розміри упаковки (VHSHHG): 54,5 х 93,5 х 10,5 см
Колір кадру: Чорний
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...