Телевізор OzoneHD 32HSN93T2
Залишити відгук
Код товару: 306189
Є на складі
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 OzoneHD 32HSN93T2 Діагональ екрана 32
OzoneHD 32HSN93T2
OzoneHD 32HSN93T2
OzoneHD
OzoneHD
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T2/C; Smart TV: зі Smart TV; Wi-Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт; Роз'єми: HDMI/USB;VESA: 100 х 100; Колір: чорний
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
ТБ OzoneHD 32HSN93T2 – 32-дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 і широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 ГБ вбудованою пам'яттю та комфортним керуванням. Сучасний безрамний дизайн Вражаючий стиль та компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер'єр. Реалістичне зображення Роздільна здатність 1366x768 та VA матриця забезпечують неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю. Розумні технології Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 Quad-core та операційній системі Android 12 телевізор відкриваєвам безмежні можливості від перегляду веб-сайтів до користування популярними програмами. Легке підключення З великою кількістю роз'ємів, включаючи HDMI, USB, Ethernet та інші, підключення зовнішніх пристроїв стає легким та зручним. Зручний медіаплеєр Вбудований USB медіаплеєр дозволяє насолоджуватися улюбленими мультимедійними файлами в різних форматах. Якісний звук Потужна аудіосистема із двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та потужний звук, який підкреслить ваші враження від перегляду. Екологічна свідомість З середнім споживанням 45 Вт електроенергії телевізор відображає наше зобов'язання щодо збереження енергії та дружнього ставлення до навколишнього середовища. КомплектаціяКрім самого телевізора, в комплекті ви знайдете всі необхідні компоненти для швидкого початку використання, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання. Роз'єми (порти): 1 х RF 2 х HDMI 1 х Зовнішня антена WiFi 1 х RJ45 (LAN) 2 х AV IN 2 х USB 1 х COAX 1 х Вихід на навушники
Діагональ екрану: 32"
Роздільна здатність дисплея: HD (1366x768)
Частота оновлення: 60 Гц
Цифровий тюнер: DVB-T2/C
Smart TV: зі Smart TV
Wi-Fi: є
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Роз'єми: HDMI/USB
VESA: 100 х 100
Колір: чорний
Тип телевізора: LED
Bluetooth : ні
Підтримка HDR: ні
Операційна система: Android TV
Розміри без підставки (ШхВхГ): 715x425х60 мм
Вага: 4.5 кг
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Екранна діагональ: 32 "
Частота оновлення: 60 Гц
Цифровий тюнер: DVB-T2/C.
Smart TV: Smart TV
Звукова потужність: 2 х 10 Вт
Роз'єми: HDMI/USB
Колір: Чорний
Тип телевізора: світлодіод
Bluetooth: Ні
Підтримка HDR: Ні
Розміри без стенду (shhvhgg): 715x425x60 мм
Вага: 4,5 кг
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...