Телевізор OzoneHD 19HN82T2
Залишити відгук
Код товару: 143679
Є на складі
Топ продажів
Телевізор OzoneHD 19HN82T2 OzoneHD 19HN82T2 Серія HN82T2
OzoneHD 19HN82T2
OzoneHD 19HN82T2
OzoneHD
OzoneHD
Колір чорний; Екран: 19 "(тисячу триста шістьдесят шість x 768 пікселів); ​​Колір: чорний; Підтримка HDTV: немає; Частота оновлення: 60 Гц; Кути огляду: 178 ° / 178 °; Яскравість: 200 кд / м2; Час відгуку пікселя: 8 мс; Підтримка телевізійних стандартів: PAL / SECAM; Тюнер: DVB-T2, DVB-C + аналоговий; Телетекст: є; Стандарт VESA: 75x75; Розміри з підставкою: 450 х 370 х 160 мм; Акустика: 12 Вт; Вихід в інтернет: немає; Операційна система: без ОС
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Ні
Wi-Fi Ні
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Без OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Серія: HN82T2
Обладнання: Перегляд відео з USB-накопичувачів, вбудованого медіаплеєра
Колір: Чорний
Екран: 19 "(1366 x 768 балів)
Колір: Чорний
Підтримка HDTV: Ні
Частота оновлення: 60 Гц
Час відповіді пікселів: 8 мс
Підтримка телевізійних стандартів: PAL / Secam
Тюнер: DVB-T2, DVB-C + аналог
Teletecst: Так
Звукова потужність: 12 Вт (2х6 Вт)
Вхід: 1 HDMI / 1 USB 2.0 / компонент / VGA
Вихід: Вихід з навушників
Роз'єм для навушників: 3,5 мм
CI/PCMCIA слот: Ні
Режим "зображення в картині": ні
Підтримка DLNA: Ні
Vesa Standard: 75x75
Розміри з підставкою: 450 x 370 x 160 мм
Розміри без стенду: 450 x 320 x 47 мм
Висота з підставкою: 3 кг
Тип: LED-TV
Діагональ: 19 дюймів
Частота сканування: 60 Гц
HDMI: 1
USB: 1
Цифровий тюнер: DVB-C, DVB-T2
Акустика: 12 Вт
Доступ до Інтернету: Ні
Операційна система: Без ОС
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...