Монітор LG UltraGear 34G600A-B (34G600A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 353907
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 34"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED, VA
Тип екрану: Зігнутий
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 21 x 9
Частота оновлення екрану: 160 Гц
Колірний охват: SRGB x 99%
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс (MBR)
Технологія синхронізації: FreeSync™ Premium
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 4 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI - 1 шт.; DisplayPort - 1 шт.
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 5 Вт
Поворот екрану: ні
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 110 мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~15 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Swiss): Так
Енергоспоживання (в робочому режимі): 32 Вт
Енергоспоживання (в режимі очікування): 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 801 мм
Висота (з підставкою): 470 мм
Глибина (з підставкою): 249 мм
Вага: 10 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...