Монітор LG UltraWide 29U511A-B (29U511A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 353908
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 29
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1080 (UWHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 29"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 21 x 9
Колірний охват: SRGB x 99%
Кількість кольорів: 16,7 млн
HDR: HDR 10; Сертифікація Display HDR 400
Час відгуку: 1 мс (MBR); 5 мс (GTG)
Технологія синхронізації: FreeSync™
Розмір точки: 0,262 x 0,262 мм
Яскравість: 250 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI - 1 шт.; DisplayPort 1.4 - 1 шт.; Роз'єм для навушників - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Потужність динаміків: немає застосовується
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти (по висоті): немає
Регулювання кута нахилу (поворот): Так
Регулювання кута повороту (поворот): немає
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання в робочому режимі: 20 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: < 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 688 мм
Висота (з підставкою): 408 мм
Глибина (з підставкою): 220 мм
Вага: 5,1 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розмір екрану: 23,8"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (FullHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота...