Монітор Philips Evnia 27M2N3501PA/00 (27M2N3501PA/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353923
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 260 Гц (розігнаний)
Колірний простір: Adobe RGB x 90%; DCI-P3 x 95%; SRGB x 120%
Кількість кольорів: 1,07 млрд
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2; DisplayPort 1.4 - 1; Вихід для навушників - 1; Вхід живлення (AC) - 1
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 130 мм
Регулювання кута нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу (Tilt): ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання повороту: Так
Варіант настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Споживана потужність під час роботи: 35 Вт
Споживана потужність в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Білий
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 519 мм
Глибина (з підставкою): 261 мм
Вага: 5,6 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: LED, Fast IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрана: 24,5"; Тип матриці: LED, швидка IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Топ продажів
Уточнити наявність
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 ядер, 14 потоків, 1,30–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (DDR5, 5600 МГц); SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану: 16;...