Монітор Philips Evnia 27M2N3800A/00 (27M2N3800A/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353924
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27 дюймів
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED підсвітка, швидка IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 160 [4K]; 320 [FHD]
Колірний простір: Adobe RGB x 90%; DCI-P3 x 95%; SRGB x 130%
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 млрд
HDR: Сертифікація дисплея HDR 400
Час відгуку: 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація; NVIDIA® G-SYNC®
Розмір таблетки: 0,155 x 0,155 мм
Статична контрастність: 1 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.1 - 2; DisplayPort 1.4 - 1; Роз'єм для навушників - 1; Вхід живлення - 1
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Регулювання кута нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): Так
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Споживана потужність (в робочому режимі): 25 Вт
Споживана потужність (в режимі очікування): 0,5 Вт
Колір: Сірий
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 519 мм
Глибина (з основою): 261 мм
Вага: 5,6 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: LED, Fast IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрана: 24,5"; Тип матриці: LED, швидка IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080...
Переглянуті товари
Тип монітора: Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення...
Тип монітора: Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 5120 x 2880; Частота оновлення екрану: 70 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
QLED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...