Монітор ASUS TUF Gaming VG34WQML5A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 355325
Є на складі
Asus
Asus
; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 250 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість: 400 кд/м2; Контрастність статична: 4000:1
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 34"
Тип матриці: VA
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Частота оновлення екрану: 250 Гц
Співвідношення сторін: 21
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 1мс
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Технології синхронізації: Adaptive-Sync, ASUS GamePlus, ASUS Power Sync
VESA: 100x100 мм
Колір: чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 300 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Переглянуті товари
Тип пластику: PETG; Діаметр: 1.75 мм; Температура екструзії: 190-230?; Температура столу принтера: 80 °C; Тип постачання: на котушці; Вага: 3 кг; Колір: сірий, сріблястий;
Бренд: Nikon; Тип кріплення: Nikon Z; Фокусна відстань в 35мм еквіваленті: 50; Конструкція (лінз / груп): 17 / 15; Максимальне значення діафрагми: f / 1,2; Кількість пелюстків...