Монітор Philips 27E2N1110/00 (27E2N1110/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 354530
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Колірний обхват: Adobe RGB х 89%; DCI-P3 х 79%; SRGB х 104%
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 млн
HDR: ні
Час відгуку: 1 мс
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,311 x 0,311 мм
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1500 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: VGA (D-sub) - 1 шт.; HDMI 1.4 - 1 шт.; Роз'єм живлення - 1 шт.
ТВ-тюнер: ні
Акустичні системи: ні
Поворот екрану: ні
Регулювання висоти (по висоті): ні
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): ні
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 21 Вт
Споживання енергії в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 617 мм
Висота (з підставкою): 451 мм
Глибина (з підставкою): 200 мм
Вага: 3,5 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 6016 x 3384; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Яскравість: 600 кд / м2;...
; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 250 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Rapid IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 200 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку матриці: 0.51 мс;...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 300 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...