Акустична система Canyon OnMove 12 Pink (CNE-CBTSP12PK) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 346687
Є на складі
CANYON
CANYON
Детальніше про товар
692
Ремонт
Основні
Формат 1.0
Тип Портативні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Установка: універсальна
Підключення: бездротове
Кількість каналів: 1.0
Кількість смуг: 1
Потужність колонок, Вт: 5
Тип підсилювача: активний
Bluetooth: + (5.3)
Інші: USB-C x1 (для зарядки)
Вбудований аудіоплеєр: є
Пиловологозахищений корпус: IPX7
Синхронізація колонок (TWS): є
Живлення: від USB, від акумулятора
Автономність, год: 12
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал обробки: тканина
Розміри (основна колонка або саундбар), мм: 104 x 83 x 46
Вага (портативна колонка), кг: 0.13
Колір: рожевий
Комплектація: базова
; Підключення: бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Тип: портативна / Вихідна потужність: 40 Вт / Частотний діапазон: 65-20000 Гц / Харчування: акумулятор 7500 мАч / Колір: Squad
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Формат акустики: 2.1; Потужність: 130 Вт; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: немає даних; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Кількість / діаметр...
Формат акустики: 2.0; Потужність: 180 Вт; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: немає даних; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Кількість / діаметр...
Формат акустики: 2.0; Потужність: 132 Вт; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Мікрофон: є; Сумісність: Android +...