Монітор Philips 27E1N1200A/00 (27E1N1200A/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353918
Є на складі
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 27"
Тип матриці: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Кольоровий простір: Adobe RGB x 81%; SRGB x 104%
Кількість кольорів: 16,7 млн
Час відгуку: 4 мс
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,311 x 0,311 мм
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1500 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: VGA (D-sub) - 1 шт.; HDMI 1.4 - 1 шт.; DisplayPort 1.2 - 1 шт.
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: ні
Регулювання висоти (по висоті): ні
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): ні
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання (в робочому режимі): 20 Вт
Енергоспоживання (в режимі очікування): 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 617 мм
Висота (з підставкою): 457 мм
Глибина (з підставкою): 211 мм
Вага: 3,9 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...