Монітор LG 27UP850K-W (27UP850K-W.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 335337
Є на складі
Ремонт
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу); Для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Оновлення екрана: 60 ​​Гц
Дисплей кольору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10; Дисплей сертифікований HDR 400
Час відповіді: 5 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: Freesync ™
Розмір плям: 0,155 х 0,155 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Так
Динамічна потужність: 2 х 5 Вт
Екран, що обертається (Pivot): Так
Налаштування висоти: Так
Налаштування коригування: Так
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 26 Вт
Споживання енергії в спокої: <0,3 Вт
Колір: срібло
Ширина: 613,5 мм
Висота (з підставкою): 460 мм
Глибина (з основою): 239 мм
Вага: 5,9 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ 21.5" / Full HD (1920x1080) / Стандартний (16:9) / Тип матриці IPS / Час реакції 5 мс / Яскравість 600 кд / м2 / Інтерфейси HDMI, DisplayPort, USB x2 / Вбудовані динаміки 2 х 2 Вт / Можливість...
Основні характеристики; Діагональний дисплей: 21.5 "; тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрана: 60 ​​Гц; співвідношення сторін: 16: 9;...