Монітор Philips 27E2N1500L/00 (27E2N1500L/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353919
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 27"
Тип матриці: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 75 Гц
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 млн
HDR: HDR 10
Час відгуку: 4 мс
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Кут огляду по горизонталі: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 1.4 - 1 шт.; DisplayPort 1.4 - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти (по висоті): немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): немає
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання (в робочому режимі): 13 Вт
Енергоспоживання (в режимі очікування): 0,3 Вт
Колір: Чорний
У комплекті: кабель живлення, HDMI-кабель
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 457 мм
Глибина (з підставкою): 200 мм
Вага: 3,2 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (FullHD);...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: LED, Fast IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Переглянуті товари
Товар очікується
Екран: 6,1" OLED 2532x1170 / Вбудована пам'ять: 256 Гб / Оперативна пам'ять: 6 Гб / Процесор: Apple A15 Bionic / Кількість ядер: 6 / Основна камера, Мп: 12 + 12 / Фронтальна камера, Мп: 12 / ОС: iOS 16 / ...
Уточнити наявність
Тип: Настільні; Форм-фактор: 3.5 "; Обсяг: 10 TB; Інтерфейс: USB Type-C; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Матеріал корпусу: пластик Колір: чорний; Країна виробництва:...
Новинка
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Максимальна роздільна здатність екрану: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 144 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове;...