Монітор Philips 27B2G5200/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 340141
Є на складі
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips 27B2G5200/00 (UA)
Philips
Philips
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Час оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 4мс (GtG)
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Ширина видимої області: 597.89 мм
Висота видимої області: 336.31 мм
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Споживана потужність в режимі очікування: 0.3 Вт
Регулювання нахилу: -5° ~ +30°
Регулювання по висоті, мм: 150
Поворот монітора (Swivel): -180° ~ +180°
Поворотний екран (Pivot): -90° ~ +90°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 х 3 Вт
Особливості: USB-концентратор, гніздо для замка Kensington, USB для зарядки пристроїв
Розміри без підставки: 614 x 368 x 58 мм
Вага без упаковки: 6.46 кг
Вага з упаковкою: 9.46 кг
Колір: чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Топ продажів
Тип пристрою: спінювач (капучинатор) / Потужність: 650 Вт / Питание: сеть / Матеріал основної чаші: метал