Монітор AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
Залишити відгук
Код товару: 341740
Є на складі
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC Q27G42XE (Q27G42XE) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту за призначенням: Для геймерів
Діагональ екрану: 27 дюймів
Матриця: матова
Тип матриці: LED, Fast IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Формат зображення: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Відображення кольорового простору: Adobe RGB
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйона
HDR: HDR 10
Час відгуку: 0,5 мс (MPRT); 1 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Статичний контраст: 1 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Обертальний екран (PIVOT): немає
Регулювання по висоті: немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~23 градуси (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): немає
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання в стані спокою: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 613 мм
Висота (з підставкою): 498 мм
Глибина (з базою): 198 мм
Вага: 3,9 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Топ продажів
Колір коричневий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 750 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 15 кв.м; Тип управління: електронне;...