Монітор Philips 24E2N1100LB/00 (24E2N1100LB/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 341739
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 24
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання продукту за призначенням: Для дому та офісу (Home Office)
Діагональ екрану: 23,8 дюйма
Матриця: матова
Тип матриці: LED, VA
Тип екрану: вигнутий
Формат зображення: 16 x 9
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйона
HDR: немає
Час відгуку: 4 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Розмір плями: 0,274 х 0,274 мм
Статичний контраст: 4 000 x 1
Динамічний контраст: Мега?
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: VGA (D-sub) – 1 шт; HDMI 1.4 – 1 шт.
ТВ-тюнери: немає
Динаміки: немає
Обертання екрану (PIVOT): немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): немає
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA 100 х 100 мм
Споживана потужність під час роботи: 18 Вт
Споживана потужність в стані спокою: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 541 мм
Висота (з підставкою): 416 мм
Глибина (з базою): 180 мм
Вага: 2,4 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...