Монітор LG UltraFine 27U730A-B (27U730A-B.AEU) EU
Залишити відгук
Код товару: 371966
Є на складі
LG
LG
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс)
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Колірний охоплення: DCI-P3 - 90%
Кількість кольорів на екрані: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відгуку: 5 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Dynamic Action Sync
Крок точки: 0,155 x 0,155 мм
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI - 1 шт.; DisplayPort - 1 шт.; Вихід для навушників - 1 шт.; USB Type-C - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 5 Вт
Регулювання висоти: Так
Регулювання кута нахилу: Так
Регулювання кута повороту: Так
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: F
Споживана потужність (в робочому режимі): 26 Вт
Споживана потужність (в режимі очікування): 0,5 Вт
Колір: Чорний
В комплекті: Кабель HDMI; Кабель USB-C
Ширина: 613,5 мм
Висота (з підставкою): 539 мм
Глибина (з підставкою): 253 мм
Вага: 7,7 кг
Пікселі на дюйм: 163 PPI
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...