Телевізор LG OLED55G5
Залишити відгук
Код товару: 353258
Є на складі
Телевізор LG OLED55G5 LG OLED55G5 LG OLED55G5 LG OLED55G5
LG OLED55G5
LG OLED55G5
LG OLED55G5
LG OLED55G5
LG
LG
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 165 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1222x703x27 / Габарити з підставкою, мм: 1222x787x263 / Вага: 22,1 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Купити Телевізор LG OLED55G5
Інші Телевізори серії LG OLED
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Час оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 42" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 165 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Чорний
Частота оновлення 165Гц
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 55 "
Операційна система: Smart TV (власна система) / web OS 25 /
Процесор: LG α 11 Gen 2
Матриця: OLED
Покриття екрану: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 120 Гц / 165 Гц VRR /
Підтримка HDR: HDR10, Dolby Vision
Покращення яскравості / контрастності: / Brightness Booster Max /
AMD сумісність: AMD FreeSync Premium
NVIDIA сумісність: G-Sync Compatible
Потужність звуку: 60 Вт
Кількість динаміків: 4 шт / 4.2 система /
Сабвуфер: є / x2 /
Аудіодекодери: Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3)
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці: є
HDMI: 4 шт
Версія HDMI: v 2.1
Технології HDMI: HGIG, VRR, ALLM, CEC, eARC, QMS, QFT
Додаткові входи: USB 3 шт / v2.0 /, LAN
Виходи: оптичний
Настінне кріплення: VESA 300x200 мм
Форма підставки: 1 ніжка на платформі
Споживана потужність: 64 Вт / 171 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): E
Габарити (ШхВхГ): 1222x787x263 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1222x703x27 мм
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...