Телевізор LG 65UT81003LA
Залишити відгук
Код товару: 328513
Є на складі
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG 65UT81003LA
LG
LG
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм 0 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1454x838x58 / Габарити з підставкою, мм: 1454x909x340 / Вага: 22,8 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: 65UT81003LA
Діагональ: 65
Тип матриці: IPS
Глибина кольору: 8 шматочків
Частота оновлення: 60 Гц
Резолюція: Ultrahd 4K (3840x2160)
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Персонал інтерполяції (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / - / -
Середнє споживання енергії, з/год: 100
Операційна система: WebOS 24
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 2х10 Вт
Sabwofer: Ні
Звукова технологія: Bluetooth Surround, Dolby Digital
Телевізійний тюнер: аналоговий (NTSC / PAL / SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Vesa Standard: 300x300
Розмір, мм: 1454x838x58
Розмір з підставкою, мм: 1454x909x340
Розмір за допомогою упаковки, мм: 1600x970x228
Вага, кг: 21.4
Вага з підставкою, кг: 22,8
Вага упаковки, кг: 30,5
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...