Телевізор LG 55QNED80A3A
Залишити відгук
Код товару: 356632
Уточнити наявність
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG 55QNED80A3A
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1236x716x30 / Габарити з підставкою, мм: 1236x783x257 / Вага: 15,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 55" (140 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QNED
Тип підсвітки: Edge LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Технологія інтерполяції зображення: Picture Mastering Index (PMI)
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: AI Clear Sound; AI Sound Pro; AI Sound Wizard; Dynamic Sound Booster; WOW Orchestra
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Особливості: VRR
Безпровідні комунікації: Bluetooth; AirPlay 2; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом зі смартфона
Функції: HDMI-CEC; таймер "Сон"; таймер вимкнення; ігровий режим; сумісність з пультом MAGIC REMOTE
Роз'єми: USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антена (RF); HDMI 2.1
Кількість USB роз'ємів: 2шт
Кількість HDMI 2.1 роз'ємів: 3
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 300 x 300
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1236 x 716 x 29.7 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1236 x 783 x 257 мм
Вага без підставки: 14.9 кг
Вага з підставкою: 15.3 кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...