Телевізор Ergo 65JUQ7500 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 357390
Є на складі
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo 65JUQ7500 (UA)
Ergo
Ergo
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1445x838x92 / Габарити із підставкою, мм: 1445x913x301 / Вага: 13,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 65"
Операційна система: Google TV (Android TV)
Матриця: QLED / VA /
Покриття екрану: глянцеве
Розширення: 3840x2160 пікселів
Яскравість: 350 кд/м²
Підтримка HDR: HDR10, Dolby Vision
Потужність звуку: 30 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Аудіодекодери: Dolby Atmos
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості: Wi-Fi, Bluetooth, управління голосом, Google Assistant
HDMI: 3 шт
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять: 16 ГБ
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Настінне кріплення: VESA 400x200 мм
Споживана потужність: 150 Вт
Клас енергоспоживання: A
Габарити (ШхВхГ): 1445x913x301 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1445x838x92 мм
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...