Телевізор LG 55QNED70A6A
Залишити відгук
Код товару: 352763
Є на складі
Телевізор LG 55QNED70A6A LG 55QNED70A6A LG 55QNED70A6A LG 55QNED70A6A LG 55QNED70A6A
LG 55QNED70A6A
LG 55QNED70A6A
LG 55QNED70A6A
LG 55QNED70A6A
LG 55QNED70A6A
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 300x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1233x716x44 / Габарити з підставкою, мм: 1233x781x257 / Вага: 16,7 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Тип матриці QLED
Технологія виробника NanoCell Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 55"
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Технологія дисплея: QNED
Тип підсвітки: Direct LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Технології, що покращують зображення: Dolby Digital, HDR10, HLG, Upscaling 4K
Сумарна потужність динаміків: 20Вт
Звукові ефекти: AI Sound Pro, Clear Voice Pro, Dolby Digital, LG Sound Sync
Smart TV: є
Операційна система: WebOS
Безпровідні комунікації: Bluetooth, Miracast, AirPlay 2, Chromecast, Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнері: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, аналоговий
Управління: голосом, зі смартфона
Функції: таймер "Сон", батьківський контроль
Роз'єми: HDMI 2.0, USB, LAN (Ethernet), CI, оптичний (цифровий), антений вхід (RF), HDMI 2.1
USB роз'ємів: 2шт
HDMI 2.0 роз'ємів: 2шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 2шт
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 85Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A
Настінне кріплення: VESA 300x300 мм
Форма підставки: окремі 2 ніжки
Габарити (ШхВхГ): 1233x781x257 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1233x716x44 мм
Вага: 16.7 кг / з підставкою /
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...