Телевізор LG 50QNED70A6A
Залишити відгук
Код товару: 353254
Є на складі
Телевізор LG 50QNED70A6A LG 50QNED70A6A LG 50QNED70A6A LG 50QNED70A6A LG 50QNED70A6A
LG 50QNED70A6A
LG 50QNED70A6A
LG 50QNED70A6A
LG 50QNED70A6A
LG 50QNED70A6A
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1120x653x49 / Габарити з підставкою, мм: 1120x718x257 / Вага: 14,4 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника NanoCell Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 50"
Розширення: 3840 x 2160 (4K UHD)
Технологія дисплея: QNED
Тип підсвітки: Direct LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Технології, що покращують зображення: Dolby Digital, HDR10, HLG, Upscaling 4K
Сумарна потужність динаміків: 20Вт
Звукові ефекти: AI Sound Pro, Clear Voice Pro, Dolby Digital, LG Sound Sync
Smart TV: є
Операційна система: WebOS
Безпроводні комунікації: Bluetooth, Miracast, AirPlay 2, Chromecast, Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, аналоговий
Управління: голосом, зі смартфона
Функції: таймер "Сон", батьківський контроль
Роз'єми: HDMI 2.0, USB, LAN (Ethernet), CI, оптичний (цифровий), антений вхід (RF), HDMI 2.1
USB роз'ємів: 2шт
HDMI 2.0 роз'ємів: 2шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 2шт
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 85Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A
Настінне кріплення: VESA 200x200 мм
Форма підставки: окремі 2 ніжки
Габарити (ШхВхГ): 1120x718x257 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1120x653x49 мм
Вага: 14.4 кг / з підставкою /
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...