Кулер для корпуса Xilence XPF140.R.PWM (XF051) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 104022
Є на складі
Кулер для корпуса Xilence XPF140.R.PWM (XF051) (UA) Кулер для корпуса Xilence XPF140.R.PWM (XF051) (UA) Кількість вентиляторів 1 Кулер для корпуса Xilence XPF140.R.PWM (XF051) (UA) Діаметр вентиляторів 140 мм Кулер для корпуса Xilence XPF140.R.PWM (XF051) (UA) Тип підшипника HDB (гідродинамічний)
Xilence
Xilence
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 140 мм; Тип підшипника: HDB (гідродинамічний); Номінальна швидкість обертання вентиляторів 1000 +/- 10% RPM; Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 1500RPM; Управління швидкістю обертання: є; Матеріал корпусу: пластик; Повітряний потік: 105.4 CFM; Рівень шуму: 30dB; Тип роз'єму підключення: 4pin
Детальніше про товар
360
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 140 мм
Тип підшипника: HDB (гідродинаміка)
Номінальна швидкість вентилятора: 1000 +/- 10%об/хв
Контроль швидкості обертання: є
Матеріал корпусу: пластик
Потік повітря: 105,4 CFM
Рівень шуму: 30 дБ
Тип з'єднання з'єднання: 4PIN
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Розмір: 140 х 140 х 25 мм
Країна виробництва: Китай
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 80 мм; Тип підшипника: Z-axis; Матеріал корпусу: пластик; Рівень шуму: 26dB; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 60000 ч; Тип...