Кулер для корпуса Xilence XPF80.R.PWM (XF040) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 104023
Уточнити наявність
Кулер для корпуса Xilence XPF80.R.PWM (XF040) (UA) Кулер для корпуса Xilence XPF80.R.PWM (XF040) (UA) Кількість вентиляторів  1 <==> Діаметр вентиляторів == 80 мм Кулер для корпуса Xilence XPF80.R.PWM (XF040) (UA) Тип підшипника  HDB (гідродинаміка) Кулер для корпуса Xilence XPF80.R.PWM (XF040) (UA) Номінальна швидкість обертання вентиляторів  1000 +/- 10% об/хв Кулер для корпуса Xilence XPF80.R.PWM (XF040) (UA) Максимальна швидкість обертання вентиляторів  1800rpm
Xilence
Xilence
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 80 мм; Тип підшипника: HDB (гідродинамічний); Номінальна швидкість обертання вентиляторів 1000 +/- 10% RPM; Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 1800RPM; Управління швидкістю обертання: є; Матеріал корпусу: пластик; Повітряний потік: 37 CFM; Рівень шуму: 20 dB; Тип роз'єму підключення: 4pin
Детальніше про товар
276
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 80 мм
Тип підшипника: HDB (гідродинаміка)
Номінальна швидкість вентилятора: 1000 +/- 10%об/хв
Контроль швидкості обертання: є
Матеріал корпусу: пластик
Потік повітря: 37 CFM
Рівень шуму: 20 дБ
Тип з'єднання з'єднання: 4PIN
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Розмір: 80 х 80 х 25 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156, 2011; Матеріал радіатора: алюміній; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Максимальна...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156; Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвітка: RGB; Максимальна частота обертання: 2200 об / хв;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтажний у стійку; Потужність, Вт: 920 Вт; Потужність, ВА: 1150 В*А; Форма вихідної напруги: правильна...