Кулер для корпуса TITAN TFD-8015M12Z (UA)
Залишити відгук
Код товару: 120946
Уточнити наявність
TITAN
TITAN
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 80 мм; Тип підшипника: Z-axis; Матеріал корпусу: пластик; Рівень шуму: 26dB; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 60000 ч; Тип роз'єму підключення: 3pin; Напруга живлення вентиляторів: 12 В; Розмір: 80 х 80 х 15 мм; Країна виробництва: Китай
Детальніше про товар
270
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 80 мм
Тип підшипника: осі Z
Матеріал корпусу: пластик
Рівень шуму: 26db
Середній рахунок полум'я (MTBF): 60 000 годин
Тип роз'єму: 3PIN
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Розмір: 80 х 80 х 15 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156, 2011; Матеріал радіатора: алюміній; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Максимальна...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156; Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвітка: RGB; Максимальна частота обертання: 2200 об / хв;...