Телевізор KIVI Prime E5 QLED (32F720QB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 346228
Уточнити наявність
Kivi
Kivi
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 718x422x86 / Габарити з підставкою, мм: 718x449x199 / Вага: 3,8 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 32" (81 см)
Роздільна здатність: 1920 х 1080 (Full HD)
Формат екрану: широкоекранний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QLED
Тип підсвічування: Direct LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: Dolby Audio Processing; Dolby Audio; Sound Surround
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: Google TV
Безпровідні комунікації: Bluetooth; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; аналоговий
Управління: голосом
Функції: телетекст; HDMI-CEC; батьківський контроль
Кількість USB роз'ємів: 1шт
Кількість HDMI 1.4 роз'ємів: 2
Вбудована пам'ять: 8Гб
Оперативна пам'ять: 1.5Гб
Річне споживання: 58кВт/г
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
Габарити без підставки (ШхВхГ): 718x422x86мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 718x449x199мм
Вага з підставкою: 3.8кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...