Телевізор Kivi 40F800KB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 363477
Є на складі
Телевізор Kivi 40F800KB (UA) Kivi 40F800KB (UA) Kivi 40F800KB (UA)
Kivi 40F800KB (UA)
Kivi 40F800KB (UA)
Kivi 40F800KB (UA)
Kivi
Kivi
LED-телевізор / Діагональ 40" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 893x509x82 / Габарити з підставкою, мм: 893x561x198 / Вага: 7,0 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ екрану: 40"
Роздільна здатність: 1920x1080 (Full HD)
Формат екрану: 16/9 (широкоформатний)
Технологія підсвітки: LED
Тип підсвітки: Direct LED
Колір рамки: чорний
Частота розгортки: 60 Гц
HDR: так
Процесор зображення: Quad-Core
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: Dolby Audio, Dolby Audio Processing, Sound Surround
Smart TV: є
Операційна система: Google TV
Безпровідні комунікації: Chromecast, Wi-Fi, Bluetooth 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, аналоговий
Управління: голосом
Функції: телетекст, HDMI-CEC, таймер "Сон", ігровий режим
Кількість USB: 2
Кількість HDMI 1.4: 2
Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 1 ГБ
Споживання (очікування/вимкнено): 0.5 Вт
Річне споживання: 87 кВт·год
Клас енергоефективності: A
Без підставки (ШхВхГ): 893x509x82 мм
З підставкою (ШхВхГ): 893x561x198 мм
Вага без підставки: 5.5 кг
Вага з підставкою: 7 кг
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...