Телевізор Philips 65PUS7000/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 368207
Є на складі
Philips 65PUS7000/12 (UA)
Philips 65PUS7000/12 (UA)
Philips 65PUS7000/12 (UA)
Philips 65PUS7000/12 (UA)
Philips 65PUS7000/12 (UA)
Philips
Philips
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1446x838x91 / Габарити з підставкою, мм: 1446x857x294 / Вага: 14,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 65"
Тип підсвітки: Direct LED
Роздільна здатність: 4K UHD (3840 x 2160)
Частота розгортки: 60 Гц
Кут огляду: 178°
Процесор зображення: Pixel Precise Ultra HD
Підтримка HDR: HDR10+
Технологія поліпшення зображення: Micro Dimming
Кількість динаміків: 2
Сумарна потужність звуку: 20 Вт
Аудіотехнології: DTS-X, Dolby Atmos, еквалайзер
Підтримка Wi-Fi: так
Бездротові інтерфейси: Bluetooth
HDMI: 3
USB: 2
Слот CI+: 1
Провідна мережа: Ethernet LAN RJ-45
Вихід для навушників: є
Аналоговий тюнер: є
Цифрові тюнери: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Операційна система: Titan OS
Smart TV: так
Web-браузер: так
Додаткові функції: таймер авто-вимкнення, режим ECO, світловий датчик
Призначення: для вітальні
Споживання енергії в режимі очікування: менше 0,5 Вт
Тип настінного кріплення (VESA): 400 x 300
Колір корпусу: чорний
Вага з підставкою: 14,3 кг
Вага без підставки: 13,9 кг
Габарити з підставкою: 1446 x 857 x 294 мм
Габарити без підставки: 1446 x 838 x 91 мм
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...