IIYAMA DS1003C-B1 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 160437
Є на складі
IIYAMA DS1003C-B1 (UA) IIYAMA DS1003C-B1 (UA) Модель DS1003C-B1
IIYAMA DS1003C-B1 (UA)
IIYAMA DS1003C-B1 (UA)
iiyama
iiyama
Модель: DS1003C-B1; Регулювання: Pivot; нахил; поворот; Сумісність (макс. Діагональ): 27 "; VESA: 100 x 100; 75 x 75; Максимальне навантаження: 30 кг; Відстань від площини кріплення: 200 ... 400 мм; Колір: чорний
Ремонт
Купити IIYAMA DS1003C-B1 (UA)
Всі характеристики
Модель: DS1003C-B1
Коригування: поворот; нахил; обертати
Сумісність (макс. Діагональ): 27 "
Максимальне навантаження: 30 кг
Відстань від монтажної площини: 200 ... 400 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Розпродаж
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...