IIYAMA DS1001C-B1 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 160426
Є на складі
IIYAMA DS1001C-B1 (UA) IIYAMA DS1001C-B1 (UA) Модель DS1001C-B1
IIYAMA DS1001C-B1 (UA)
IIYAMA DS1001C-B1 (UA)
iiyama
iiyama
Модель: DS1001C-B1; Регулювання: Pivot; нахил; поворот; Сумісність (макс. Діагональ): 30 "; Кут нахилу: -85 ° / + 15 °; Кути повороту: 180 °; VESA: 100 x 100; 75 x 75; Максимальне навантаження: 10 кг; Розміри: 425 x 100 x 490 мм; Вага: 4.7 кг Колір: чорний
Ремонт
Купити IIYAMA DS1001C-B1 (UA)
Основні
Тип кріплення Кріплення на стіл
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Модель: DS1001C-B1
Коригування: поворот; нахил; обертати
Сумісність (макс. Діагональ): 30 "
Кути повороту: 180 °
Максимальне навантаження: 10 кг
Розміри: 425 х 100 х 490 мм
Вага: 4,7 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...