Ноутбук HP Pavilion 16 Ultra 7-155U/16GB/1TB/Win11x (16-af0005nw (BF1P4EA))
Залишити відгук
Код товару: 345218
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 155U (12 ядер, 14 потоків, 1,70–4,80 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (LPDDR5, 7467 МГц); Максимум RAM: 16 ГБ; SSD-накопичувач M.2 PCIe: 1000ГБ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 16"; Розширення екрану: 1920x1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м2; Відеокарта: Intel®
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP Pavilion
Топ продажів
Є на складі
Топ продажів
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 8-ядерний, AMD Ryzen 7 5700U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 12
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 155U (12 ядер, 14 потоків, 1,70–4,80 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (LPDDR5, 7467 МГц)
Максимум RAM: 16 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (пам'ять розпаяна)
SSD-накопичувач M.2 PCIe: 1000ГБ
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Діагональ екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel®
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип батареї: Літій-полімерна
Домінуючий колір: Срібло
Сканер відбитків пальців: НІ
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 18,6 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 255 мм
Вага: 1,77 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ;...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...