Ноутбук Dell Pro 16 Plus Ultra 7-268V/32GB/512/Win11P (BTO212_PB16250_EMEA)
Залишити відгук
Код товару: 345257
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимум RAM: 32ГБ; SSD-накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: НІ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 16"; Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м2
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell Pro
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Максимум RAM: 32 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (пам'ять припаяна)
SSD-накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: НІ
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Діагональ екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип батареї: Літій-іонна
Домінуючий колір: Срібло
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 21,4 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,84 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ;...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...