Ноутбук Dell Pro 16 Plus Ultra 7-268V/32GB/1TB/Win11P (BTO207_PB16250_EMEA)
Залишити відгук
Код товару: 339807
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7, 268 В (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимум RAM: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: НІ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м².
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell Pro
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Для роботи
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7, 268 В (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, кеш 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Максимум RAM: 32 ГБ
Кількість слотів пам'яті (загалом/вільно): 0/0 (впаяна пам'ять)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: НІ
Яскравість матриці: 300 кд/м
Відеокарта: Intel Arc™
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 7; Bluetooth 5,4; Вбудований модем 5G.
Тип батареї: Літій-іонна
Домінуючий колір: Сірий
Считувач відбитків пальців: Так
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Корпус і якість виготовлення: Алюмінієвий корпус
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 21,3 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,84 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Розпродаж
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-13450HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050,...
Часті питання про Ноутбуки
💲 Ціни на Ноутбуки. Скільки коштують Ноутбуки?
💻 Де купити Ноутбуки у Львові?
🔥 Ноутбуки які моделі найдоступніші?
Блог
Конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від версії операційної системи.
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Уточнити наявність
Тип оперативної пам’яті: DDR4; Об'єм одного модуля: 16 ГБ; Кількість модулів у комплекті: 1; Частота пам'яті: 3200 МГц; Напруга потужності: 1,35 В; Схема CAWERS: 16-20-20; Стандарт...