Ноутбук Dell Pro 16 Plus Ultra 7-266V/16GB/512/Win11P (BTO202_PB16250_EMEA)
Залишити відгук
Код товару: 339805
Уточнити наявність
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7, 266 В (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимум RAM: 16 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: НІ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell Pro
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Для роботи
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7, 266 В (8 ядер, 8 потоків, 2,20–5,0 ГГц, кеш 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Максимум RAM: 16 ГБ
Кількість слотів пам'яті (загальне/вільне): 0/0 (впаяна пам'ять)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: НІ
Яскравість матриці: 300 кд/м
Відеокарта: Intel Arc™
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 7; Bluetooth 5,4
Тип батареї: Літій-іонна
Домінуючий колір: Сірий
Считувач відбитків пальців: Так
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Корпус і якість виготовлення: Алюмінієвий корпус
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 21,3 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,84 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-13450HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050,...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...