Ноутбук HP Pavilion 16 Ultra 7-155U/16GB/1TB/Win11PX (16-af0005nw (BF1P4EA))
Залишити відгук
Код товару: 346851
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 155U (12 ядер, 14 потоків, 1,70-4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5, 7467 МГц); Максимально підтримуваний обсяг ОЗУ: 16 ГБ; SSD M.2 PCIe: 1000 ГБ; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану: 16"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м; Відеокарта: Intel® Graphics
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP Pavilion
Топ продажів
Є на складі
Топ продажів
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 8-ядерний, AMD Ryzen 7 5700U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 12
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 155U (12 ядер, 14 потоків, 1,70-4,80 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5, 7467 МГц)
Кількість слотів пам’яті (всього/вільно): 0/0 (перепаяна пам’ять)
SSD M.2 PCIe: 1000 ГБ
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Діагональ екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel® Graphics
Пам’ять відеокарти: Загальна пам’ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Зв’язок: Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип батареї: Літій-полімерна
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Немає
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Включене програмне забезпечення: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз’єм
Висота: 18,6 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 255 мм
Вага: 1,77 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...